Forum Akatsuki 2

Nowe forum na temat Tajnej organizacjii Akatsuki z Naruto

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-06-04 15:20:52

Tobi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-02
Posty: 15
Punktów :   

Regulamin

1. Członkowie Akatsuki biorą udział w rozwijaniu się forum. Mam tu na myśli nie tylko komentowanie innych wątków ale również tworzenie własnych, dzielenie się z innymi, jeżeli masz pomysł na jakiś temat, chciałbyś/chciałabyś uaktualnić trochę, proszę bardzo, tylko dać mi znać na prywatnej wiadomości.

2. Interpunkcja - Stawianie przecinków w złym miejscu, spacja przed kropką, spacja przed przecinkiem, brak spacji po przecinku, brak spacji po kropce, brak kropki na końcu zdania, brak przecinków - To główne popełniane przez was błędy. (Bardzo się cieszę, że udzielacie się na forum, ale spamm i bezsensowne komentarze - NIE O TO MI CHODZI.)

3. Ortografia - Wyobraźcie sobie, że jeżeli napiszecie jakieś słowo źle, to jest ono podkreślane czerwoną linią tak żebyście wiedzieli, iż popełniliście błąd, w takim razie, dlaczego nie spróbujecie poprawić go sami? Często zdarza mi się poprawiać wasze posty, bo mnie to razi i irytuje. (nie wspomnę o wkurwianiu się.) Teraz podam przykład: Przychodzi nowy użytkownik, z myślą o dołączeniu do aktywności forum, wchodzi w jakikolwiek wątek a tam: "wogule, ja to terz czasami mysle ze jest głópio." Co myśli? "Wynoszę się stąd!" Ja też bym tak pomyślał, w takim razie proszę was, poprawcie to, to nie jest naprawdę takie trudne.

4. Spamm - Nie wypisujemy komentarzy, które przy danym wątku nie mają żadnego znaczenia. Jeżeli na dodatek są głupie to mam ochotę strzelić sobie ręką w twarz.
Co prawda mam tu głównie na myśli wątki takie jak Rekrutacja itd. bo to jest bardziej oficjalne, na Rynek Akatsuki już nie patrzę w ten sam sposób, tam już jest bardziej luźno.


http://nyanyan.pl/upload/151543_27fmskq9jv6ce43rpalugthnd518xowbz0yi.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kulomiot.pun.pl www.boardogame.pun.pl www.ninja-revolution.pun.pl www.shiroame.pun.pl www.19ciezkowice64.pun.pl